hero

NAŠE STUDIA

HLAVNÍ STUDIO

Naše hlavní studio nabízí ideální prostředí pro natáčení široké škály filmových a televizních projektů. S rozsáhlým prostorem, vysokými stropy a flexibilním osvětlením je naše studio perfektně vybaveno pro realizaci vašich kreativních vizí. Nabízíme moderní zázemí s kompletním technickým vybavením, včetně zvukových a světelných systémů, které uspokojí i ty nejnáročnější produkce.

Zvukové studio

V našem zvukovém studiu věnujeme nejvyšší pozornost detailům ve zvukové produkci. S nejmodernějšími zařízeními a špičkovými zvukovými inženýry jsme schopni vytvořit křišťálově čistý a poutavý zvuk pro každý film. Naše studio je vybaveno nejnovější technologií pro mixování, úpravu a nahrávání zvuku, což nám umožňuje realizovat i ty nejnáročnější zvukové projekty.

Zvukové efekty, dialogy, hudba - vše je pečlivě upravováno a skládáno, aby dokonale ladilo s vizuálním vyprávěním filmu. Naši specialisté na zvukový design pracují úzce s režiséry a producenty, aby zajistili, že zvuková stopa dokonale doplňuje a zvyšuje kvalitu filmového zážitku.

Zapujčení Techniky

V naší nabídce zapůjčení techniky najdete vše potřebné pro tvorbu filmů nejvyšší kvality. Poskytujeme široký sortiment vybavení od kamer, osvětlovací techniky po zvukové zařízení. Každý kus naší techniky je pečlivě udržován a je vždy připraven k použití. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem správného vybavení pro váš filmový projekt.

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s realizací videoklipu, produktového či uměleckého focení, instruktážního či reklamního promo videa?

CHCI REZERVACI
Fotogalerie